DALI Oberon 1 C Light OAK

Код 2343
Есть в наличии
34800  грн
38280  грн
Добавить отзыв
Код 2343
Есть в наличии
34800  грн
38280  грн
Добавить отзыв

Dali Oberon 1 C і Sound Hub Compact - це унікальна бездротова акустична система, яка подарує вам незабутні емоції, які ви раніше могли відчути тільки від традиційної Hi-Fi-системи, тільки тепер це можливо без великого підсилювача і товстих акустичних кабелів. Підсилювач в даній моделі вже вбудований в бездротові колонки.

Активні акустичні системи Dali Oberon 1 C оснащені незвично великими для такої компактної акустики басовими динаміками. Корпус з MDF виготовлений з традиційною для акустики цієї компанії ретельністю, а його обробка може бути виконана кількома варіантами. Dali Oberon 1 C комплектуються знімними захисними сітками з округленими кутами. Колір грилів також різний у колонок з різною зовнішньою обробкою, що надає Dali Oberon 1 C приємний зовнішній вигляд і спрощує їх інтеграцію в житловий інтер'єр.

Акустика Dali Oberon 1 C має двухполосную конфігурацію і оснащена висококласними фірмовими динаміками. Це 5,25-дюймовий низкочастотник з дифузором з деревинно-паперової маси, оснащений потужною магнітною системою і змонтований на антирезонансним шасі. Для усунення впливу на котушку вихрових струмів і пов'язаних з цим спотворенням звуку, в басовик застосована фірмова технологія SMC.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
DALI

Отзывы

Отзывов о " DALI Oberon 1 C Light OAK" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон