Fyne Audio F301 Walnut

Код 2171
Есть в наличии
14520  грн
15972  грн
Добавить отзыв
Код 2171
Есть в наличии
14520  грн
15972  грн
Добавить отзыв

Поличні акустичні системи Fyne Audio F301 відмінно підійдуть для невеликих приміщень, встановлюються на меблі або на спеціалізовані підставки. Потужне звучання і висока перевантажувальна здатність. F301 є легким навантаженням для підсилювача і можуть з успіхом використовуватися в стерео або в домашньому кінотеатрі. Варіанти обробки: світлий дуб (light oak), горіх (walnut), чорний ясен (black ash).

Вч-Гучномовець з м'яким куполом з поліестеру діаметром 25 мм; відмінне внутрішнє демпфірування і контроль резонансів, литий рідкоземельні магніт (Неодим); потужна і компактна магнітна система, фазовирівнююче вкладиш становить єдине ціле із захисною сіткою, регулює фазу випромінювання від різних точок купола мембрани, вирівнює частотну характеристику і спрямованість звукового випромінювання.

Нч-Гучномовець, паперовий дифузор складної композиції з волокон різних фібріллятов і довжини; натуральне звучання, природна передача вокалу і чітка відпрацювання перехідних процесів, підвіс зі змінним кроком гофрування FyneFlute TM; ефективне гасіння коливальної енергії дифузора і паразитних резонансів, фазовирівнююче насадка для рівномірної і однорідної характеристики спрямованості на середніх частотах.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Fyne Audio

Отзывы

Отзывов о " Fyne Audio F301 Walnut" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон