Fyne Audio F501SP Piano Gloss Walnut

Код 2653
Есть в наличии
146850  грн
161535  грн
Добавить отзыв
Код 2653
Есть в наличии
146850  грн
161535  грн
Добавить отзыв

Fyne Audio F501SP підлоговики в версії Special Production (SP). У системах F501SP застосували напрацювання з преміальної серії F700. Колонки отримали фірмовий драйвер точкового джерела IsoFlare. У центрі 6-дюймового динаміка низьких-середніх частот FyneFlute розміщений 25-мм компресійний магнієвий твітер.

Як стверджується, ці два випромінювача узгоджені настільки добре, що для розділення сигналу між ними виявилося досить фільтра 1-го порядку. Він увійшов до складу схеми оновленого кросовера F501SP, ще один фільтр якого відноситься вже до 2-го порядку. Змінилася і панель терміналів акустичного кабелю - зокрема, її доповнили клеми заземлення. На думку Fyne Audio, це дозволить зменшити вплив радіочастотних перешкод.

Кабінети в версії SP доповнені алюмінієвим сендвіч-цоколем. Він покликаний зробити всю конструкцію більш стійкою, заодно підвищивши ефективність спрямованого вниз кругового фазоинвертора BassTrax Tractrix. Для підлоговиків Fyne Audio F501SP заявлена нижня частотна межа 36 Гц - при потужності в 80 Вт RMS їх чутливість дорівнює 91 дБ.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Fyne Audio

Отзывы

Отзывов о " Fyne Audio F501SP Piano Gloss Walnut" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон