Fyne Audio F502SP Piano Gloss Black

Код 2654
Есть в наличии
172260  грн
189486  грн
Добавить отзыв
Код 2654
Есть в наличии
172260  грн
189486  грн
Добавить отзыв

Fyne Audio F502SP - перший досвід створення «спеціальної моделі» для шотландської фірми. Дана версія F502 містить відібрані компоненти та інші апгрейди, персонально обрані під час налаштування головним інженером Fyne Audio Полом Міллзом.

Модель збирається вручну в Великобританії. Набір динаміків F502SP в загальному повторюють модель старшої серії (F702): 200-міліметровий коаксіальний IsoFlare з підвісом FyneFlute (змінний крок гофрування) і 25-міліметровим куполом з магнієвого сплаву, навантаженим на розсікач, вирівнюючий фазу випромінювання ВЧ. Цей унікальний НЧ / ВЧ-випромінювач є точковим ізотропічним джерелом звуку з рівномірною і однорідної характеристикою спрямованості - об'ємна стереопанорама з точною локалізацією джерел звуку в ній забезпечена!

Важливим апгрейдом стандартної версії F502 є модифікація фазоинвертора BassTrax з розсікачем у F502SP. Розсікач профілю "трактриса" допомагає акустичному навантаженні на НЧ, забезпечує сферичний фронт хвилі і працює в тандемі з новою опорною плитою з алюмінію, яка також допомагає в установці і вирівнюванні колонки на підлозі.

Для оптимальної інтеграції гучномовців серії F700 в корпус серії F500 застосований "тюнінгований" розділовий фільтр з добірними компонентами.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Fyne Audio

Отзывы

Отзывов о " Fyne Audio F502SP Piano Gloss Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон