Jamo S 809 HCS Walnut

Код 2114
Есть в наличии
29634  грн
32597  грн
Добавить отзыв
Код 2114
Есть в наличии
29634  грн
32597  грн
Добавить отзыв
Комплекти акустики
Комплект 5.0
Все характеристики

Комплект акустики 5.0 Jamo S 809 HCS Walnut загальною музичною потужністю понад 1000 Вт і підтримка фронтальною акустикою Dolby Atmos, пропонує користувачеві відмінне рішення для домашнього кінотеатру по співвідношенню ціна / якість. Комплект складається з потужних підлогових колонок S809, оснащених ВЧ динаміком 25 мм і трьома 127 мм (5 ") СЧ / НЧ динаміками з алюмінієвих дифузорів, які забезпечують добре артикульовані вокал і потужний глибокий бас. Також однією з особливостей є наявність запатентованих кріплень для підключення додаткових динаміків Dolby Atmos- Jamo S8 ATM topper.

Розширенню НЧ діапазону допомагає фазоінвертор, розташований на передній панелі акустики. СЧ / НЧ-динаміки колонок встановлені в окремих повністю ізольованих корпусах, з тим щоб звести до мінімуму негативні перешкоди і в подальшому покращити індивідуальне налаштування кожного динаміка, що полегшує навантаження на підсилювач і дозволяє домогтися добре артикульованого відтворення низьких частот. Міцна і потужна перегородка між динаміками дозволяє домогтися низького рівня спотворень за рахунок високої жорсткості корпусу. Колонки обладнані двома парами клем, що дає можливість підключати їх за схемою Bi-wiring та Bi-amping. В конструкції всіх динаміків застосовується технологія WaveGuide.

Фронтальна акустика Jamo S809, тилові колонки Jamo S801 і акустика центрального каналу Jamo S81 CEN оснащені захисними магнітними грилями.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Jamo
Комплекти акустики
Комплект 5.0

Отзывы

Отзывов о " Jamo S 809 HCS Walnut" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
29634  грн
Комплекти акустики Комплект 5.0
Все характеристики
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон