Klipsch Reference Premiere RP-240D Black

Код 2643
Есть в наличии
12474  грн
13721  грн
Добавить отзыв
Код 2643
Есть в наличии
12474  грн
13721  грн
Добавить отзыв

Дизайнерська акустична система Klipsch Reference Premiere RP-240D  пропонує гнучкі варіанти розміщення. Подвійні 3,5-дюймові сабвуфери Cerametallic ™ і 1-дюймовий високочастотний динамік лінійної підвіски Titanium Dome (LTS) забезпечують потужний звук колонок Reference Premiere для тонкого рішення на стіні. Матова обробка допомагає їй більш плавно поєднуватися з сучасним інтер'єром і електронікою.    

Колонки Klipsch RP-240D оснащені фірмовим квадратним рупором Klipsch Tractrix, який був спеціально доопрацьований для використання в плоскому корпусі. Рупор має кути розкриву 90 х 90 градусів, що дозволило отримати максимально широку діаграму спрямованості як по вертикалі, так і по горизонталі.   

В рупорі  Klipsch RP-240D  змонтований високочастотний випромінювач з титановою діафрагмою діаметром 25 мм, що має запатентований підвіс Linear Travel Suspension - точно такі ж ВЧ-динаміки встановлені в акустиці Klipsch серії Reference, призначеної для комплектації висококласних аудіосистем. Перевагою даного випромінювача є висока перевантажувальна здатність, відсутність забарвлення звуку навіть при значній потужності, що підводиться, детальність і відмінна лінійність характеристики у всьому діапазоні робочих частот.   

Басова секція колонки  Klipsch RP-240D  складається з двох випромінювачів з дифузорами з литого графіту ( IMG) діаметром 89 мм. Два з них є активними, оснащеними потужною магнітною системою і звуковою котушкою великого діаметра, а ще чотири представляють собою пасивні випромінювачі. Використання останніх для розширення діапазону відтворюваних басів є кращим з точки зору якості звуку в порівнянні з традиційними фазоінверторами, крім того, колонки з пасивними НЧ-випромінювачами можна розміщувати близько до стіни кімнати прослуховування.   

Колонки Klipsch RP-240D оснащені парою якісних гвинтових клем, кабель до яких можна прокласти потай, скориставшись спеціальним погл

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Klipsch

Отзывы

Отзывов о " Klipsch Reference Premiere RP-240D Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон