Klipsch Reference Premiere RP-440D SB Black

Код 2641
Есть в наличии
29040  грн
31944  грн
Добавить отзыв
Код 2641
Есть в наличии
29040  грн
31944  грн
Добавить отзыв

3-канальна пасивна звукова панель LCR. Використовуючи ту ж акустичну технологію, що і динамічні колонки Reference Premiere, настінне рішення з елегантним матовим покриттям. Завдяки 1-дюймовому твітеру Titanium Dome Linear Travel Suspension (LTS) і 3,5-дюймовим низькочастотним динамікам Cerametallic ™ цей пасивний звуковий бар є чудовим вибором для акустики з мінімалістським дизайном.

90x90 TRACTRIX HORN
Tractrix® допомагає поліпшити високочастотний відгук і розширення, покращуючи тим самим візуалізацію і динаміку. Він також фокусує високочастотні звуки в області прослуховування, щоб забезпечити чистий, природний звук.

ВИСОКОЧАСТОТНИЙ ДИНАМИК Titanium Dome Linear Travel Suspension (LTS)
Той же самий твітер, який використовується в лінійці Line Reference Premiere, Linear Travel Suspension максимізує динаміку забезпечує кращу і докладну продуктивнісь. LTS ВЧ-динаміки були відмінною рисою попередніх еталонних серій, що робить їх основними компонентом деяких з кращих динаміків в світі.

Низькочастотні динаміки Cerametallic ™
Cerametallic вуфери представляють собою вершину дизайну драйвера Klipsch, зберігаючи виняткову жорсткість і легку конструкцію для мінімального розвалу і спотворення конуса. У поєднанні з твитером TTS, Tornrix Horn, він забезпечує високу ефективність динаміків в своєму класі.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Klipsch

Отзывы

Отзывов о " Klipsch Reference Premiere RP-440D SB Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон