Klipsch Reference Premiere RP-640D Black

Код 2642
Есть в наличии
20724  грн
22796  грн
Добавить отзыв
Код 2642
Есть в наличии
20724  грн
22796  грн
Добавить отзыв

Акустична система Klipsch Reference Premiere RP-640D 

Є найбільшою моделлю в своїй серії і її можна використовувати для озвучування досить великих приміщень. Колонка виконана в тому ж дизайні і оснащена такими ж випромінювачами що і інші АС з модельного ряду Designer on Wall, завдяки чому вони можуть утворити комплекти, узгоджені як по звуку, так й за зовнішнім виглядом. Тканинна сітка елегантно облігає передню панель колонки, однак при бажанні її можна зняти.

Корпус колонки Klipsch RP-640D виконаний з ABS, має невелику глибину (як і інші моделі серії, дану АС можна розмістити горизонтально або вертикально на спеціальній підставці або на стіні), і має привабливу чорну матову обробку. Колонка оснащена двома динаміками і чотирма пасивними випромінювачами діаметром 3,5 дюйма, які мають дифузори Cerametallic - легкі і жорсткі, здатні швидко переміщатися з великою амплітудою завдяки надійному еластичному підвісу. У центрі передньої панелі Klipsch RP-640D знаходиться фірмовий 1-дюймовий високочастотний динамік з титановим куполом, поміщений в оновлений рупор Tractrix. Конструкція підвісу купола твітера LTS, вперше розроблена для High-End акустики Klipsch Palladium, дозволяє знизити фазові спотворення і зробити звук максимально чистим і прозорим. Завдяки рупору твітер має високу чутливість і контрольовану діаграму спрямованості, що забезпечує якісний звук в різних умовах розміщення акустики.

Колонки дизайнерської серії Klipsch входять в престижну лінійку Reference Premiere, що говорить про те, що в них використовуються кращі компоненти і конструктивні рішення, розроблені цією компанією. Акустику Klipsch RP-640D можна використовувати в складі стереосистем високого класу або в серйозних комплектах домашніх кінотеатрів, призначених для відтворення звуку в новітніх форматах. У той же час дана акустика відмінно впишеться в сучасний інтер'єр, а з урахуванням можливості настінного розміщення, не займе в ньому занадто багато місця.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Klipsch

Отзывы

Отзывов о " Klipsch Reference Premiere RP-640D Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон