Monitor Audio Monitor 100 Black (SMB100B)

Код 2050
Есть в наличии
8699  грн
9568  грн
Добавить отзыв
Код 2050
Есть в наличии
8699  грн
9568  грн
Добавить отзыв

З поличними колонками Monitor 100 ви отримаєте насолоду від класичного звуку Monitor Audio. Завдяки оптимальним пропорціям та стильному дизайну, Monitor 100 гармонійно розташовуються в інтер’єрі невеликої кімнати.

В Monitor 100 встановлений високочастотний динамік, оздоблений куполом C-CAM 25 мм з алюмінієво-магнієвого сплаву з керамічним покриттям. Працює в розширеному діапазоні частот з мінімальними викривленнями та забезпечує збалансоване звучання. Розділовий фільтр налаштований на 3,3 кГц, що надає максимальної натуральності голосовому звучанню.

Низькочастотний випромінювач Monitor 100 має діаметр 165 мм і оздоблений динамічним дифузором MMP II (Metal Matrix Polymer). В модель вбудований фірмовий фазоінвертор HiVe II (High Velocity, Low Noise Reflex Port), розташований на задній панелі корпусу. Він вирізняється низьким рівнем акустичних шумів та сприяє відтворенню глибоких басів за рахунок плавного проходження повітряного потоку. Для підключення до підсилювача є дві пари вхідних гвинтових клем.

Monitor 100 - це висока якість, експансивний та пробивний

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Monitor Audio

Отзывы

Отзывов о " Monitor Audio Monitor 100 Black (SMB100B)" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон