Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar (508682)

Код 2666
Есть в наличии
82469  грн
90715  грн
Добавить отзыв
Код 2666
Есть в наличии
82469  грн
90715  грн
Добавить отзыв

Завдяки унікальній фірмовій технології AMBEO 3D нова аудіопанель Sennheiser AMBEO Soundbar відтворює звук із неперевершеною якістю. Зручна та компактна AMBEO Soundbar - це, насамперед, можливість слухати чудовий багатоканальний об'ємний звук 5.1.4 просто вдома!

Неймовірно, але факт

Саундбар AMBEO створює ефект занурення в живе тривимірне середовище об'ємного звуку 5.1.4. При цьому модель здатна по-справжньому забезпечувати глибокий і потужний бас (аж до діапазону 30 Гц) і виконана у вигляді єдиного багатофункціонального пристрою, якому для повноцінної роботи не потрібні ні зовнішній сабвуфер, ні окремий аудіопідсилювач.

Магія віртуального звучання

Для AMBEO Soundbar інженери компанії Sennheiser у тісній співпраці з фахівцями німецького Інституту інтегральних схем товариства Фраунгофера розробили особливу технологію аудіовіртуалізації. З її допомогою пристрій сам збирає і аналізує всі необхідні дані про навколишній простір і наявні навколо поверхонь, що відбивають і оптимізують звучання у відповідності з особливостями того приміщення, в якому воно встановлено. 13 висококласних випромінювачів AMBEO Soundbar функціонують фактично як єдина система незалежних динаміків, які, віртуально перебуваючи у потрібних точках кімнати, створюють навколо свого слухача неповторну аудіоатмосферу об'ємного тривимірного звуку 5.1.4.

Всеосяжний контроль

Управляти AMBEO Soundbar - включати/вимикати, налаштовувати параметри звучання, гучність тощо - можна просто зі смартфона або планшета через лаконічний та зручний інтерфейс фірмового мобільного додатка Sennheiser Smart Control. Підключення здійснюється по каналу Bluetooth, крім того, модель також підтримує сервіс Google Chromecast, тому і слухати її, і керувати нею однаково приємно.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Sennheiser

Отзывы

Отзывов о " Саундбар Sennheiser AMBEO Soundbar (508682)" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон