Sonus Faber Gravis III Wenge

Код 2311
Есть в наличии
90000  грн
99000  грн
Добавить отзыв
Код 2311
Есть в наличии
90000  грн
99000  грн
Добавить отзыв

Сабвуфер Sonus Faber Gravis III виконаний за класичною схемою в закритому прямокутному (практично кубічної форми) корпусі, з 10-дюймовий драйвером на боковій стінці. Цей сверхдовгохідний динамік, з яким Gravis III показав нижню межу в 25 Гц, отримав тришаровий сендвіч-дифузор, посилений просторовою стільниковою структурою.


Класичний підхід був продовжений і у виборі класу AB для бортового підсилювача потужністю 600 Вт (при імпедансі драйвера 8 Ом). Сигнал на вхід підсилювача надходить з бортового DSP, керованого в мобільному додатку Gravis III Control. У ньому можна вибрати один з чотирьох пресетів, а також регулювати частоту зрізу кросовера (плавно: від 40 до 150 Гц з крутизною 24 дБ / октава) і фазу - від 0 ° до 360 °. Крім того, доступне нескладне самокалібрування і інші настройки характеру звучання.


Кабелем Gravis III може отримувати лінійний балансний (по XLR), небалансний (RCA) і високорівневий сигнал (4-контактний Speakon). Для бездротового варіанту роботи можна додати опціональний приймач з передавачем. До того ж Gravis III отримав функцію автоматичного вмикання / вимикання.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Sonus Faber

Отзывы

Отзывов о " Sonus Faber Gravis III Wenge" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон