Sonus Faber Sonetto I Wenge

Код 2286
Есть в наличии
54000  грн
59400  грн
Добавить отзыв
Код 2286
Есть в наличии
54000  грн
59400  грн
Добавить отзыв

Спікер Sonus Faber Sonetto I займає молодшу позицію серед поличних акустичних систем в лінійці Sonetto, поступаючись першим місцем своєму більшому побратиму Sonetto II. Проте, не дивлячись на свої невеликі габарити, дана модель може похвалитися ефективними технічними рішеннями і здатна повноцінно озвучити навіть середні по площі приміщення.

Профіль перетину корпусу колонки фактично збігається з формою такого струнного музичного інструменту, як лютня, і не має паралельних сторін, що сприяє усуненню внутрішніх резонансів. Порт фазоінвертора інтегрований в передню частину основи Sonus Faber Sonetto I і являє собою щілинний вихід. Така особливість дає можливість розташувати поличковий спікер ближче до стін кімнати для прослуховування. Модель відрізняється чистими лініями дизайну і володіє м'якою шкіряною обробкою верхньої панелі, як в АС старшої серії Olympica.

Твітер діаметром в 29 мм поміщений в неглибокий хвилевід, оточений фігурним алюмінієвим фланцем і розв'язаний з фронтальною панеллю за допомогою спеціального віброізолятора. Перед його шовковою купольною мембраною знаходиться розсікач з демпфером, який дозволяє вирішити проблеми пов'язані з паразитними резонансами. Така технологія отримала назву DAD (Damped Apex Dome) та гарантує лінійну частотну характеристику і чисте звучання у верхньому діапазоні.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Sonus Faber

Отзывы

Отзывов о " Sonus Faber Sonetto I Wenge" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон