SVS PB-1000 Pro Black Ash

Код 2617
Есть в наличии
38610  грн
42471  грн
Добавить отзыв
Код 2617
Есть в наличии
38610  грн
42471  грн
Добавить отзыв

Моделі активних сабвуферів SB-1000 і PB -1000 стали одними з найбільш затребуваних серед продукції компанії SVS, але настав час освіжити серію 1000 до рівня Pro. Нове покоління сабвуферів цієї серії пропонує значні удосконалення в конструкції басового динаміка, вбудованого підсилювача і корпусу. Крім того, нові сабвуфери оснащуються системою калібрування звучання, успадкованої у старшої моделі 16 Ultra і керованої через додаток для мобільних гаджетів по Bluetooth.

 

Нові сабвуфери SVS серії 1000 Pro базуються на потужному підсилювачі Sledge STA-325D, вихідні каскади якого виконані на польових МОП-транзисторах, здатних забезпечити високий вихідний струм. Підсилювач забезпечує довготривалу потужність 325 Ватт з піками до 820 Ватт при низькому рівні спотворень. Для обробки сигналу використовується 50-мегагерцовий DSP від ​​Analog Devices з 56-бітної фільтрацією. Його обчислювальна потужність гарантує бездоганну якість звучання, адаптоване до акустичних особливостей приміщення.

 

Динамічні головки в сабвуферах SVS 1000 Pro розроблялися для нової серії практично з нуля. У конструкції драйверів застосовується подвійний феритовий магніт і параболічний підвіс довгохідного алюмінієвого дифузора, що забезпечують досягнен

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
SVS

Отзывы

Отзывов о " SVS PB-1000 Pro Black Ash" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон