Tannoy PLATINUM F6 Black

Код 2331
Есть в наличии
29370  грн
32307  грн
Добавить отзыв
Код 2331
Есть в наличии
29370  грн
32307  грн
Добавить отзыв

Підлогові акустичні системи Tannoy Platinum F6 мають трьохполосну конфігурацію і можуть озвучувати досить великі приміщення. Колонки виконані в оригінальній обробці, яка передбачає різне зовнішнє покриття для самої нижньої частини, і її тонку окантовку металізованою вставкою. У поєднанні з дуже високою якістю виготовлення це надає Tannoy Platinum F6 шикарний зовнішній вигляд і дозволить добре вписатись в найвишуканіший інтер'єр. Крім того колонки можуть бути не тільки класичного чорного, а й білого кольору, що спрощує їх інтеграцію в житловий простір.

На передній панелі Tannoy Platinum F6 змонтовані два однакових 6,5-дюймових динаміка, між якими розташований 25-мм твітер. Верхній динамік працює в середньочастотному діапазоні, в той час як найнижчий відтворює баси. Дифузори цих динаміків виконані з просоченого паперу і композитних матеріалів, і мають високу жорсткість при невеликій вазі. Басовий динамік навантажений на фазоінвертор, вихідний отвір якого виведено на задню панель. Цю обставину необхідно враховувати при виборі місця для встанови акустики в кімнаті.

Твітер в Tannoy Platinum F6 оснащений м'яким шовковим куполом і поміщений в невеликий рупор-звуководом для вирівнювання діафрагми спрямованості. Звучання високих частот у цієї акустики деталізоване і повітряне, але цілком комфортне, відмінно підходить для тривалого прослуховування музики. Колонки оснащені розділовими фільтрами власної розробки Tannoy, які виготовлені методом навісного монтажу з компонентів аудіофільского класу. Вхідний блок Tannoy Platinum F6 складається з пари якісних гвинтових роз'ємів.

Акустика відтворює глибокі баси і артикульовані, нейтральні середні частоти, завдяки чому відмінно підходить для прослуховування найрізноманітнішої музики. Не менш вдало Tannoy Platinum F6 впишуться і в домашній кінотеатр, де, завдяки цілком універсального звуку, підбір узгодженої колонки центрального каналу для такої стереопари не складе труднощів.

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Tannoy

Отзывы

Отзывов о " Tannoy PLATINUM F6 Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон