Yamaha NP-S303 Black

Код 2108
Нет в наличии
Добавить отзыв
Код 2108
Нет в наличии
Добавить отзыв

Модель Yamaha NP-S303 являє собою доступний мережевий стример, який відрізняється хорошим співвідношенням ціна / якість. Програвач підтримує протокол DLNA і може підключатися до локальної мережі дротових або бездротових способом, забезпечуючи відтворення аудіофайлів, що зберігаються на комп'ютерах або NAS-серверах. При цьому підтримується Hi-Res-аудіо в форматах FLAC, WAV, AIFF до 24 біт / 192 кГц, ALAC до 24 біт / 96 кГц і DSD до 5,6 МГц. Такі ж формати стример програє при підключенні зовнішніх накопичувачів до USB-порту, розташованого на його фронтальній панелі. При наявності інтернет-з'єднання стають доступними популярні потокові сервіси Spotify, TIDAL, Deezer, Napster, Qobuz, Juke, airable (веб-радіо) і ін.

Програвач має ретельно продуману топологію схем. Велику увагу приділено скороченню шляхів проходження сигналу і мінімізації шумів. У ланцюгах використовуються добірні елементи, що гарантує високу якість звучання, а в ролі цифро-аналогового перетворювача виступає чіп Burr-Brown DSD1791.

Стример підтримує роботу з фірмовою екосистемою MusicCast, яка, по суті, є бездротової мультирум-системою, що дозволяє транслювати аудіо з Yamaha NP-S303 на будь-який MusicCast-пристрій. При цьому можна передавати потокові файли зі смартфонів / планшетів, зовнішніх накопичувачів, а також з серверів і комп'ютерів локальної мережі. Для управління програвачем зручно використовувати фірмовий додаток MusicCast CONTROLLER, який гарантує роботу з усіма аудіокомпонентами, що підтримують MusicCast. У комплекті є універсальний пульт дистанційного керування, за допомогою якого крім стримера також можна керувати підсилювачем. Апарат підтримує функцію AirPlay і має вбудований Bluetooth-приймач / передавач, здатний не тільки отримувати аудіофайли, але і передавати їх на інші Bluetooth-пристрої (навушники, АС і т.д.), використовуючи додаток MusicCast CONTROLLER.

Модель володіє невисоким металевим корпусом і строгим привабливим дизайном, який відповідає іншим компонентам Yamaha. На фрон

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Yamaha

Отзывы

Отзывов о " Yamaha NP-S303 Black" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон