Tannoy PLATINUM B6 White

Код 2330
Есть в наличии
15015  грн
16516  грн
Добавить отзыв
Код 2330
Есть в наличии
15015  грн
16516  грн
Добавить отзыв

Полична акустика Tannoy Platinum B6 це класичні Hi-Fi-монітори, які сподобаються багатьом меломанам. Акустика виконана в корпусах з MDF з глибоким внутрішнім демпфуванням, додатково посилених внутрішніми стяжками. Завдяки цьому конструкція Tannoy Platinum B6 має гарну стійкість до вібрацій і резонансів. Бічні стінки корпусів колонок зроблені злегка вигнутими, що запобігає можливість виникнення внутрішніх стоячих хвиль.

Нижня частина колонок Tannoy Platinum B6 мають контрастну обробку в порівнянні з рештою поверхні, що надає даній моделі оригінальний зовнішній вигляд. Акустичні системи оснащені якісними динаміками, конструкція яких була оптимізована для використання в моделях даної серії. Низькочастотний динамік в Tannoy Platinum B6 має діаметр 6,5 дюйма і обладнаний дифузором з просоченого паперу та композитних матеріалів. При високій жорсткості і стійкості до резонансів такі дифузори здатні швидко переміщатися з великою амплітудою, так як мають невелику вагу.

Високочастотний динамік в Tannoy Platinum B6 оснащений м'яким шовковим куполом діаметром 1 дюйм і магнітною системою з неодиму. На передній панелі твітер доповнений невеликим рупором-звуководом, який підвищує ефективність його роботи і вирівнює діаграму спрямованості. Динаміки підключені до розподільчого фільтру, розробленого компанією Tannoy, який виготовлений з добірних компонентів методом навісного монтажу. Для підключення до підсилювача призначена пара надійних гвинтових клем. Завдяки стабільному імпедансу і порівняно високій чутливості колонки сумісні з різними інтегральними підсилювачами і AV-ресиверами.

На задній панелі Tannoy Platinum B6 знаходиться вихідний отвір фазоінвертора. Незважаючи на порівняно невеликі розміри, акустика відтворює досить глибокі баси і здатна повноцінно озвучити кімнату середніх розмірів. Tannoy Platinum B6 відмінно підходять для стереосистем і домашніх кінотеатрів, а завдяки збалансованому і динамічному звуку вони дуже добре впораються з відтворенням музики найрі

Доставка по Киеву: бесплатная
Доставка по Украине: платная, зависит от грузоперевозчика
Оплата:
предоплата в офисе
безналичный расчет
при получении товара

Описание

Характеристики

Виробник
Tannoy

Отзывы

Отзывов о " Tannoy PLATINUM B6 White" еще нет.
Будьте первым!

Ваш отзыв

* - Поля обязательные для заполнения

Вы смотрели

( 1)
Введите свой номер телефона и наши менеджеры Вам перезвонят в ближайшее время!
телефон